O nás

Spojuje nás touha pracovat na své životní vášni a dělat to dobře. Je to alchymie, při které hledáme to nejlepší, snažíme se nabídnout propracované, vždy originální projekty. Každý náš návrh vzniká díky týmové práci, vzájemná inspirace každý návrh obohacuje.

profil-ladka2

Laďka Kolářová

ladka.kolarova@ladesign.cz
+420 602 621 500

Mám ráda spojení moderny s historickými prvky a uměleckými díly. Kdybych si měla vybrat, upsala bych se Pařížskému stylu.

Díky svým stavařským zkušenostem jsem schopna vidět potenciál prostoru i mimo stávající rozvržení. Osobně dohlížím na realizace projektů až po stavbu. Ráda hledám originální díla mezi mladými českými designéry i u tradičních výrobců. Mám ráda výzvy, například když je byt úplně zdevastovaný a mám prostor kouzlit.

profil-lenka2

Lenka Krummerová

lenka.krummerova@ladesign.cz
+420 728 414 029

Oslovuje mne dnešní moderna ve spojení s přírodními materiály a prvky. Kontrast dřeva, betonu, skla a přírodních textilií.

Hledám harmonii různorodých tvarů a materiálů tak, aby se nevytratila lidskost. Propojení s exteriérem – zahradou nebo výhledem na město. Ráda pracuji na projektech, které dávají prostor pro zajímavá řešení, kde se dá z mála vyčarovat mnoho. Nebojím se nekonvenčních nápadů a spojení.