← zpět na stránku "Služby"

Pro vaše projekty uděláme vše. Co neumíme, zařídíme.

Naše služby

Pomůžeme Vám se zařízením celého bytu, domu, chaty nebo jedné místnosti. Poradíme vám jak sladit barvy a dáme tipy na ověřené dodavatele.

A jak to u nás funguje? Naše práce je založena na osobním vztahu s klientem, proto dáváme přednost tomu, setkat se osobně a popřemýšlet o nejlepším řešení pro každého individuálně. Přijďte se s námi potkat a domluvíme se, co pro vás můžeme udělat. Na základě první schůzky připravíme nabídku, asi přijdou už první i nápady (záleží na únavě kůry mozkové v daný moment) a vy zjistíte, jestli s námi chcete spolupracovat.

Konzultace

Cena za jednu hodinu konzultace je u nás 800 Kč. Můžete využít i nabídky zvýhodněných konzultací, které pravidelně nabízíme – viz záložka „Akce“
—————————————————————————————————————————————————————————————————–

Ergonomie

Práce s prostorem je začátek a základ vzniku každého interiéru. Je nejdůležitější, protože se rozhodujete, jaké kusy nábytku a zařizovací předměty v interiéru budou a kde. Vzniká funkčnost a pohodlí navrhovaného prostoru, s ohledem na všechny členy domácnosti a pravidla ergonomie.

Stylotvorba

Každý člověk by si měl najít styl, ve kterém se cítí dobře a přirozeně. Pro někoho to můžou být nejnovější trendy z Milána, pro někoho útulné teplo. Budeme se bavit o barvách, tvarech a materiálech a jejich společném soužití.

Realizace

Pokud se o zařizování nechcete vůbec starat, můžete nám přenechat i realizaci „na klíč“. Objednáme řemesla, zadáme nábytek do výroby, vybereme doplňky a zajistíme autorský dozor.

Stavební úpravy

Rádi navrhneme i úpravu stávajících dispozic, nebo celkovou rekonstrukci domu či bytu. Zajistíme podklady pro stavební povolení i stavební dozor.

Odborné poradenství

Pokud potřebujete pouze poradit, také je to možné. Na konzultaci se objednejte předem, cena je 1250 Kč/h.